top of page
Kreatywna_szkoła_j.angielskiego_dla_dzi

Metoda - szkoła językowa Toruń

Nasza autorska metoda została stworzona dzięki wieloletniemu doświadczeniu, w oparciu o bogatą wiedzę metodyczną i profesjonalne przygotowanie merytoryczne. Niezależnie od wieku, już od pierwszych chwil porozumiewamy się wyłącznie po angielsku - dostosowując trudność i użycie pozawerbalnych środków przekazu takich jak gesty, czy mimika, do wieku i stopnia zaawansowania grupy. 

Program zajęć jest zawsze w pełni dostosowany do odpowiedniej grupy wiekowej - Creative English - kreatywna szkoła języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych to fascynująca przygoda dla każdego! 

Kreatywna_szkoła_j.angielskiego_dla_dzi
Kreatywna_szkoła_j.angielskiego_dla_dzi

Przełamywanie barier

“Zawsze wydaje się, że jest coś niemożliwe, dopóki nie zostanie zrobione”

Nelson Mandela 

Nasze kursy języka angielskiego w Toruniu kształtują naturalne, spontaniczne reakcje językowe. Dzięki nim, Uczniowie, budząc w sobie zapał do nauki, nie tylko przełamują swoje bariery językowe i odnajdują się w sytuacjach wymagających komunikacji w języku angielskim, lecz również pokonują barierę wewnętrznej nieśmiałości. Dzięki naszym kursom, wyjazdy za granicę, czy rozmowy z anglojęzycznymi rówieśnikami to już żaden problem! Nauka języka angielskiego dla dzieci Toruń jeszcze nigdy nie była tak skuteczna i przyjemna!

Kreatywna_szkoła_j.angielskiego_dla_dzi

Strategie uczenia się

Głównym zadaniem naszej szkoły jest uwzględnienie indywidualnych potrzeb naszych Uczniów, dlatego nasza metoda uwzględnia wszystkie TYPY MODALNOŚCI: typ wizualny (zapamiętywanie poprzez obrazy, zdjęcia, kolory), typ haptyczny (angażuje zmysł dotyku, możliwość manipulowania przedmiotami), typ audytywny (słuchanie, głośne powtarzanie), typ kinestetyczny (osoby z przewagą tej modalności uczą się poprzez ruch). Dzięki temu zawsze aktywujemy różne kanały pozwalając współdziałać wszystkim zmysłom, a nauka języka angielskiego w Creative English - szkoła językowa Toruń jest jeszcze bardziej efektywna. 

“Aby nauczyc się czegoś 

szybko i efektywnie,

trzeba to zobaczyć, 

usłyszeć i poczuć”

Tony Stockwell 

Kreatywna_szkoła_j.angielskiego_dla_dzi
Kreatywna_szkoła_j.angielskiego_dla_dzi

Małe grupy - indywidualizacja materiału

Dzięki kameralnym grupom nauka języka angielskiego Toruń jest w pełni dostosowana do indywidualnych potrzeb, a każdy Uczeń bierze aktywny udział w zajęciach. Wykorzystujemy osobiste zainteresowania naszych Uczniów - rozpalając zapał do poszerzenia horyzontów - nie tylko językowych. Na każdej lekcji zapewniamy dostęp do kreatywnych materiałów i pomocy dydaktycznych - dostosowanych do zainteresowań i obecnie panujących trendów, a efekty naszej pracy są widoczne po każdych zajęciach. Język angielski dla dzieci w Creative English Toruń to również budowanie zdrowego poczucia własnej wartości - dajemy Uczniom przestrzeń do wyrażania siebie oraz aktywnego uczestnictwa w każdych zajęciach.

Kreatywna_szkoła_j.angielskiego_dla_dzi

Dynamicznie

Rozbudzamy ciekawość,

nauka to radość!

Kreatywne metody nauczania i dynamiczna formuła zajęć wyzwalają zainteresowanie i motywację do aktywnego uczestnictwa w zajęciach językowych. Rozbudzamy naturalną ciekawość poznawczą dzieci, dzięki temu nasze kursy języka angielskiego Toruń są interesujące, a nauka zmienia się w fascynującą przygodę. 

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem najlepszej szkoły języka angielskiego dla dzieci w Toruniu - nasza oferta to strzał w dziesiątkę!

Kreatywna_szkoła_j.angielskiego_dla_dzi
Kreatywna_szkoła_j.angielskiego_dla_dzi

Techniki - nauka angielskiego dla dzieci w Toruniu

Nasza metoda została opracowana w oparciu o techniki PPP (Prezentacja, Praktyka, Produkcja), ESA (Engage, Study, Activate) oraz Total Immersion. Pierwsza z nich zakłada Prezentację nowego zagadnienia, Praktykę na podstawie różnorodnych materiałów i kreatywnych pomocy językowych oraz Produkcję - etap tworzenia własnych wypowiedzi.

 

Druga technika nauki języka angielskiego bazuje na rozbudzeniu ciekawości ucznia (Engage), następnie skupieniu uwagi na przyswajaniu nowej wiedzy (Study), by finalnie zaktywizować uczniów do używania języka aktywnie, kreatywnie oraz z przyjemnością (Activate). W przypadku zajęć z najmłodszymi, najlepszym sposobem zapamiętywania jest ruch, dlatego wykorzystujemy metodę reagowania całym ciałem (Total Physical Response). 

Trzecia technika stosowana podczas kursów języka angielskiego w Toruniu to całkowite ''zanurzenie" w języku docelowym - zakłada porozumiewanie się wyłącznie w języku angielskim, wykorzystując pozawerbalne środki przekazu, takie jak gesty, czy mimika. 

Creative English logo - szkoła języka angielskiego ToruńKreatywna szkoła języka angielskiego.
Angielski dla dzieci i młodzieży Toruń.

Filia Centrum: ul. Wojska Polskiego 43/45 (pawilon ,,Kwadrat")
Filia na Skarpie/Rubinkowo: ul. Konstytucji 3 Maja 10 (pawilon ,,Maciej')

Creative English Toruń

605-481-856

  • Facebook - Biały Krąg
  • Instagram - Biały Krąg

Polityka prywatności i przetwarzanie danych

2023 Creative English. 

bottom of page