top of page
Kreatywna_szkoła_j.angielskiego_dla_dzi

Kursy językowe dla młodzieży Toruń

Szkoła języka angielskiego dla młodzieży Toruń

Kursy językowe dla młodzieży Toruń to ambitny program nauki dostosowany do zainteresowań starszych nastolatków, ukierunkowany na potrzeby edukacyjne młodzieży. Kreatywna i efektywna nauka komunikacji realizowana jest poprzez angażujące zadania poszerzające zasób słownictwa i kompetencje gramatyczne. Nasi Uczniowie na każdej lekcji korzystają z kreatywnych materiałów i pomocy językowych - dostosowanych do ich zainteresowań i obecnie panujących trendów, a efekty naszej pracy są widoczne po każdych zajęciach. Jeśli szukasz skutecznych kursów

nastawionych na naukę komunikacji - nasza szkoła języka angielskiego

dla młodzieży Toruń to strzał w dziesiątkę!

 

 

 

 

 

Nasze kursy języka angielskiego dla młodzieży Toruń to:  

-kameralne grupy 

-efektywna nauka w świetnej atmosferze

-dynamiczna i angażująca formuła zajęć

widoczny rozwój umiejętności mówienia po angielsku

-gwarancja językowych postępów każdego Ucznia

Stawiamy na komunikację

Stawiamy na rozwój umiejętności komunikacyjnych, zamiast utrwalania pojedynczych słów. Wierzymy, że dobrze zorganizowana nauka języka angielskiego to źródło ciekawych przeżyć, ekscytacji i niezliczonych inspiracji, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każde zajęcia stwarzały przyjazne środowisko do nauki języka i aktywnego uczestnictwa. Angielski dla młodzieży Toruń - tylko w Creative English!

 

Dlaczego kursy języka angielskiego dla młodzieży w Creative English Toruń są skuteczne?

Pozapodręcznikowe aktywności rozwijające komunikację wypełniają większość czasu naszych lekcji, zachęcając Uczniów do aktywnego uczestnictwa w każdych zajęciach językowych. Doświadczeni lektorzy, dynamiczna formuła zajęć oraz językowe ćwiczenia rozwijające komunikację to gwarancja sukcesu każdego Ucznia. Kameralne grupy pozwalają nam na świetną interakcję ze wszystkimi Uczniami oraz na bieżące monitorowanie ich postępów podczas nauki języka angielskiego.

 

Na czym polegają zajęcia?

Program dla młodzieży to angażujące lekcje skoncentrowane na nauce komunikacji. Każde zajęcia poszerzają zasób słownictwa oraz znajomość struktur gramatycznych, które wykorzystywane są w różnorodnych ćwiczeniach komunikacyjnych. Poprzez odgrywanie scenek/dialogów rozwijamy umiejętności improwizacji oraz naturalnej interakcji w języku angielskim, dzięki czemu nasze językowe zajęcia są tak skuteczne. 

 

Kreatywnie - efektywnie!

Kreatywne metody nauczania, które pomagają nam w osiągnięciu tych celów sprawiają, że nasze kursy języka angielskiego w Toruniu są tak lubiane przez młodzież. Ich skuteczność potwierdzają świetne wyniki i widoczne postępy językowe naszych Uczniów.  

Wyrusz z nami w kreatywną podróż do świata języka angielskiego! 

angielski dla młodzieży Toruń. Szkoła językowa Toruń.
Creative English logo - szkoła języka angielskiego Toruń



Kreatywna szkoła języka angielskiego.
Angielski dla dzieci i młodzieży Toruń.

Filia Centrum: ul. Wojska Polskiego 43/45 (pawilon ,,Kwadrat")
Filia na Skarpie/Rubinkowo: ul. Konstytucji 3 Maja 10 (pawilon ,,Maciej')

Creative English Toruń

605-481-856

  • Facebook - Biały Krąg
  • Instagram - Biały Krąg

Polityka prywatności i przetwarzanie danych

2023 Creative English. 

bottom of page