top of page
Kotwica 1
Szkoła języka angielskiego Toruń
szkoła języka angielskiego Toruń
kursy języka angielskiego dla dzieci Toruń

Szkoła języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych Toruń

Kursy wakacyjne dla dzieci Toruń

CREATIVE ENGLISH SUMMER

Nasz wakacyjny kurs języka angielskiego w Toruniu dla dzieci i młodzieży to doskonała okazja do pozostania w kontakcie z językiem nawet podczas wakacji! Angażujące metody połączone z super zabawą sprawiają, że nasze wakacyjne kursy są tak skuteczne.

Kursy językowe dla dzieci 2022/23

CREATIVE ENGLISH KIDS

Kreatywne sposoby nauki oraz angażująca forma zajęć to klucz do niesłabnącej motywacji i sukcesów Twojego dziecka.  Każde zajęcia to nowa okazja do rozwijania umiejętności mówienia, angażująca dzieci już od pierwszych minut lekcji.

Kursy językowe dla młodzieży

CREATIVE ENGLIH TEENS

Ambitny program nauki dostosowany do zainteresowań nastolatków, Kreatywna i efektywna nauka komunikacji realizowana jest poprzez angażujące zadania poszerzające zasób słownictwa i kompetencje gramatyczne.

szkola jezykowa dla dzieci torun
angielski Toruń
angielski torun
dobra szkoła językowa Toruń.jpg

Nigdy nie zapomnimy tego, czego uczymy się z przyjemnością.

A. Mercier

Aktualne promocje na kursy języka angielskiego

wakacyjny kurs angielskiego toruń
angielski toruń

Creative English - szkoła języka angielskiego w Toruniu to wyjątkowe miejsce, w którym efektywna nauka języka angielskiego to czysta przyjemność!

Zapraszamy do szkoły języka angielskiego, w której ambitny program zajęć idzie w parze ze świetną, edukacyjną zabawą.  Nasze kursy językowe, oprócz realizacji praktycznego programu skoncentrowanego na najbardziej przydatnych zagadnieniach, wspierają rozwój intelektualnego i twórczego potencjału uczniów - dając gwarancję najlepszych efektów.

Dlaczego zajęcia grupowe z języka angielskiego w Creative English są skuteczne?

Pozapodręcznikowe aktywności rozwijające komunikację wypełniają większość czasu naszych lekcji, zachęcając Uczniów do aktywnego uczestnictwa w każdych zajęciach językowych. Naszym celem jest, aby Uczniowie, dzięki kreatywnym zajęciom, nie tylko rozwijali umiejętności komunikacyjne, lecz również kształtowali zdolność do twórczego poszukiwania rozwiązań i kreatywnej realizacji zadań, które czekają na nie w przyszłości. Kameralne grupy pozwalają nam na świetną interakcję ze wszystkimi Uczniami oraz na bieżące monitorowanie ich postępów podczas nauki języka angielskiego.

 

Szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Toruniu

Stawiamy na rozwój umiejętności komunikacyjnych, zamiast utrwalania pojedynczych słów. Wierzymy, że dobrze zorganizowana nauka angielskiego powinna stanowić źródło ciekawych przeżyć, fascynacji i niezliczonych inspiracji, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każde zajęcia stwarzały przyjazne środowisko do nauki języka i aktywnego uczestnictwa.

Kursy angielskiego dla dzieci Toruń

Oferujemy kursy językowe - grupowe lub indywidualne już od 4 roku życia. Nasze zajęcia są zawsze pełne kreatywnych rozwiązań, nowoczesnych technologii i innowacyjnych metod nauczania. Kursy angielskiego dla dzieci to nauka efektywnej komunikacji z wykorzystaniem rożnorodnych technik aktywizujących. Forma naszych kreatywnych kursów jest zawsze dopasowana do wieku i indywidualnych potrzeb Uczniów.

Kreatywne metody nauczania

Wyróżniona znakiem jakości MADE IN TORUŃ, nasza szkoła to niekwestionowany lider w wykorzystaniu kreatywnych metod nauczania języka angielskiego. Pozapodręcznikowe aktywności rozwijające komunikację wypełniają większość czasu naszych lekcji, zachęcając Uczniów do aktywnego uczestnictwa w każdych zajęciach językowych. Naszym celem jest, aby Uczniowie, dzięki kreatywnym zajęciom, nie tylko rozwijali umiejętności komunikacyjne, lecz również kształtowali zdolność do twórczego poszukiwania rozwiązań i kreatywnej realizacji zadań, które czekają na nie w przyszłości. Skuteczna nauka języka dla dzieci, młodzieży i dorosłych - tylko w Creative English Toruń!

 

,,Nauczanie dzieci to świetne osiągnięcie.

Rozbudzanie ekscytacji nauką to największy sukces!"

                        

Robert John Meehan

Przekonaj się, jak efektywna

nauka języka angielskiego zmienia się w fascynującą przygodę.

Wybierz szkołę, w której 

rozbudzanie ekscytacji nauką

to pierwszoplanowa misja! 

Zobacz opinie zadowolonych Uczniów i rodziców

Creative English Toruń opinie

Olimpia

Doskonale prowadzone zajęcia.

Bardzo polecam! Doskonale prowadzone zajęcia. Córka jest zachwycona. Zawsze ciekawe, dynamiczne, angażujące wyobraźnię. Prowadzone w sposób przyjemny i skuteczny. Widać ogromne zaangażowanie w przygotowaniu zajęć, wymyślaniu nowych gier i zadań. Do tego przyjazna atmosfera. Pani Natalia jest osobą bardzo pozytywną, ciepłą, a dzieci ją uwielbiają.

Creative English Toruń opinie

Magda

Pasja, profesjonalizm, skuteczność.

Córka po zajęciach zawsze zadowolona. Podczas zajęć wiele się dzieje, ćwiczenia są bardzo kreatywne, dzięki czemu wiedza szybko "wchodzi" do małej główki :) Polecam wszystkim rodzicom! 
P. Natalia jest świetna w tym co robi, nawet w tak trudnym okresie epidemii, potrafi motywować dzieci do nauki języka, ciekawymi materiałami i lekcjami online. Zawsze dba o swoich uczniów! 

Szkoła językowa Creative English to:

małe grupy 

liczące do 7 Uczniów - 

indywidualne podejście,

efektywna nauka

10 - miesięczny 

kurs językowy

dla każdej

grupy wiekowej

45-minutowe lekcje

1 raz w tygodniu

dla dzieci w wieku 

przedszkolnym

60-minutowe lekcje

2 razy w tygodniu

dla dzieci w wieku

szkolnym i młodzieży 

2 kryteria kwalifikacji

do grup: wiek i poziom

zaawansowania

program nauczania angielski torun

Ambitny program

     nauczania

Kreatywna

forma nauki

Profesjonalne

   podejście 

 

Szkoła językowa dla dzieci i młodzieży Toruń

Kreatywne metody nauczania i dynamiczna formuła zajęć wyzwalają zainteresowanie i 

motywację do aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Rozbudzamy naturalną ciekawość poznawczą Uczniów, dzięki temu nasze lekcje są interesujące, a nauka zmienia się w fascynującą przygodę! Creative English to jedyna w swoim rodzaju szkoła językowa w Toruniu! 

Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży  Toruń

Podczas zajęć bazujemy na zróżnicowanych modelach interakcji takich jak praca indywidualna, grupowa lub w parach. Małe grupy umożliwiają świetną interakcję ze wszystkimi Uczniami oraz bieżące monitorowanie ich postępów. W praktyce oznacza to, że każdy Uczeń ma wiele okazji do swobodnego wypowiadania się w trakcie zajęć, a zróżnicowane modele interakcji pomiędzy Uczniami urozmaicają im proces uczenia się.

Dlatego Creative English - szkoła języka angielskiego w Toruniu stawia na budowanie przyjaznego środowiska wspierającego efektywne nauczanie języka angielskiego.

Creative English logo - szkoła języka angielskiego ToruńKreatywna szkoła języka angielskiego.
Angielski dla dzieci i młodzieży Toruń.

Filia Centrum: ul. Wojska Polskiego 43/45 (pawilon ,,Kwadrat")
Filia na Skarpie/Rubinkowo: ul. Konstytucji 3 Maja 10 (pawilon ,,Maciej')

Creative English Toruń

605-481-856

  • Facebook - Biały Krąg
  • Instagram - Biały Krąg

Polityka prywatności i przetwarzanie danych

2023 Creative English. 

bottom of page